در حال نمایش 12 نتیجه

فیلم تئاتر چیست؟
همانطور که از نام فیلم تئاتر پیداست، شما دوست داران هنر با یک نمایش تئاتری روبه رو هستید که موقع اجرا از آن نمایش با یک یا چند دوربین، فیلمبرداری شده است. و بعد ها این فیلم تدوین میشود تا به دست کسانی برسد که نتوانستند این نمایش را زنده روی صحنه ببینند، یا شاید دیده‌اند و دوست دارند دوباره به تماشای آن بنشینند.
اگر کسی در این روزها بخواهد به دیدن تئاتر بنشیند باید از 20 هزار تومان تا 100 هزار تومان به ازای یک نفر بلیط خریداری کند تا بتواند زنده در سالن تئاتر حاضر شود و به دیدن نمایشی که دوست دارد بنشیند. و اگر شما تصمیم بگیرید با خانواده 4 نفره یا با 3 نفر از دوستان صمیمی خود به دیدن یک تئاتر بروید، متوسط باید 100 یا 120 هزار تومان پول بلیط بدهید و با هزینه رفت و آمد وخرید یه خوراکی، چیزی دوروبر 150 تا 200 هزار تومان از جیبتان خرج می‌شود.
پس با این تفاسیر شما در این شرایط اقتصادی میتوانید هر ماه فقط یک نمایش ببینید. و از طرفی هم شما که هنرجوی عرصه تئاتر هستید باید سعی کنید حداقل هفته ای 2 نمایش ببیند تا به دانش دیداری خودتان بیافزاید.
وبسایت اکتو راهکار بسیار اقتصادی و به صرفه‌ای برای شما در نظر گرفته است تا هوای جیبتان را بیشتر داشته باشید.
شما با تهیه فیلم تئاتر نمایش دلخواهتان که در گذشته یا به تازگی اجرا رفته است می‌توانید در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. اینطوری هرچندبار که دلتان بخواهد میتوانید به دیدن آن نمایش بنشینید، و حتی با دقت بیشتری آن را تماشا کنید. و از همه مهم تر می‌توانید این فیلم رو با اعضای خانواده‌تان با یک هزینه ناچیز تماشا کنید.
فیلم تئاتر به درد چه کسانی می خورد؟
فیلم تئاتر به درد کسانی میخورد که نمی‌توانند از هزینه زیاد برای خرید بلیط تئاتر بربیایند.
مخصوص کسانی است که یک نمایشی که قبلا اجرا شده است را از دست داده‌اند و میخواهند این نمایش را حتما ببینند.
به کار آن هایی می‌آید که در آن کشور و یا شهری که آن نمایش اجرا می‌رود زندگی نمی‌کنند و نمی‌توانند آن نمایش را ببینند، با تهیه فیلم تئاترآن نمایش، می‌توانند به راحتی به تماشای آن بنشینند.
فیلم تئاتر، آرشیو شما دوست داران تئاتر و علاقه مندان سینما را تکمیل میکند.
چگونه فیلم تئاترها را تهیه کنیم؟
آسان ترین و به صرفه ترین روشی که برای تهیه فیلم تئاترها وجود دارد خرید اینترنتی است.
چرا این روش به صرفه است؟
چون از همان لحظه خریدتان لینک دانلود در اختیار شما قرار میگیرد و به آسانی می‌توانید در کامپوتر و موبایل خودتان تماشا کنید. و یا حتی فایل دانلود را بر روی فلش آپلود کنید و به تلوزیون هوشمند خود وصل کنید تا با خانواده به تماشای آن بنشینید.
شما میتوانید برای خرید فیلم تئاتر مورد نظرتان ازاینجا اقدام کنید.