در حال نمایش 7 نتیجه

مسترکلاس های اکتو
مسترکلاس به جلسه یا جلسات آموزش جمعی گفته می شود که توسط یک استاد برجسته در حوزه بازیگری یا کارگردانی برگزار شده و در این کلاس‌ها به مباحث مهم و کلیدی مورد نیاز هنرجویان پرداخته می‌شود. عموما استاد نکات آموزشی، تکنیکی ، کاربردی و پیشنهاداتی را برای بهبود کیفیت نقش آفرینی، کارگردانی و دیگر رشته‌ها به علاقمندان و فعالان در عرصه تئاتر و سینما را ارائه می دهد. ویژگی برجسته مستر کلاس این است که افرادی که به شکل فعال در مستر کلاس شرکت دارند و افرادی که به شکل ناظر(غیر فعال) در مستر کلاس حضور دارند, می توانند از نکات آموزشی ارائه شده استاد در هنگام آموزش بهره ببرند.
مسترکلاس های اکتو، مجموعه‌ای از برترین کلاس‌های آموزشی است که توسط موفق ترین اساتید سینما و تئاتر تدریس می شود.
از جمله ویژگی‌های مسترکلاس‌ های اکتو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
دسترسی به برترین محتواهای آموزشی در سطح دنیا
یادگیری در هر زمان، مکان با بهترین قیمت
رویکردی استاندارد و گام به گام برای یادگیری حرفه مورد علاقه‌اتان
مسترکلاس‌ های بازیگری و کارگردانی اکتو
مسترکلاس‌ های بازیگری که توسط اکتو تهیه و به دوستداران این حرفه ارائه می‌شود، شامل برترین کلاس‌ها و ورکشاپ‌های بازیگری است که توسط بزرگترین کارگردانان تئاتر و سینما، از پیتر بروک گرفته تا داستین هافمن آموزش داده می‌شود و بهترین راه برای یادگیری در محضر ستارگان تئاتر و سینما است. تماشای این دوره‌ها به شما این امکان را می‌دهد تا بدون صرف هزینه هنگفت و طی مسیر، برترین اساتید را به خانه خود بیاورید.
مستر کلاس‌های تدوین اکتو
تدوین در سینما یعنی همه چیز. یادگیری اصولی تدوین، از شما یک تدوینگر خلاق و حرفه‌ای می‌سازد. اکتو برای علاقمندان به تدوین هم برنامه ویژه‌ای دارد و برترین ورکشاپ‌های آموزشی را با زیرنویس فارسی در اختیار فعالان این حوزه قرار داده است.

مسترکلاس‌ های نویسندگی اکتو
شروع هرفیلم و تئاتری، متنی خلاقانه است که توسط نویسنده آن به چاپ رسیده است. مسترکلاس‌ های آموزشی نویسندگی برای شمایی که دست به قلم هستید در اکتو تدارک دیده شده است تا در هر سطحی که قرار دارید بتوانید از آنها استفاده کنید.